بیمه شخص ثالث چه مواردی را تحت پوشش قرار می دهد؟

بیمه شخص ثالث در میان سایر بیمه هایی که توسط شرکت های گوناگونی ارائه می شود محبوب ترین بیمه نامه است. همان طور که می دانید استفاده از بیمه شخص ثالث در کشور اجباری بوده و به دنبال آن، در صورتی که وسیله نقلیه ای تحت پوشش این بیمه نباشد با مشکلات متعددی مواجه خواهد شد. به طور کلی لازم است به هنگام خرید بیمه نامه شخص ثالث برخی موارد را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال بررسی مواردی که تحت پوشش بیمه نامه شخص ثالث قرار می گیرد به شما کمک می کند در صورت لزوم اطلاعات لازم برای استفاده از بیمه نامه خود را در اختیار داشته باشید. در ادامه به بررسی این اطلاعات می پردازیم. با "با بیمه" همراه باشید.

 

بررسی موارد تحت پوشش بیمه نامه شخص ثالث

یکی از مواردی که بیمه نامه شخص ثالث آن را تحت پوشش قرار می دهد هزینه درمان، فوت و همچنین خسارت وارد شده به اموال سایر افراد حاضر در خودرو است. در این میان راننده مقصر نیز تحت پوشش بیمه شخص ثالث خواهد بود، البته این مورد به تازگی به بیمه نامه شخص ثالث اضافه شده و به عنوان بیمه حوادث راننده از آن یاد می شود، لازم است بدانید این مورد تنها خسارت های جانی را تحت پوشش قرار می دهد.

 

علت نام گذاری بیمه نامه شخص ثالث چیست؟

در مورد نام گذاری بیمه نامه شخص ثالث لازم است بدانید در این بیمه نامه، مالک وسیله نقلیه (بیمه گذار) به عنوان شخص اول، شرکت بیمه (بیمه گر) به عنوان شخص ثانی و شخص سوم یا ثالث به عنوان فرد زیان دیده شناخته می شوند.

 

بیمه نامه شخص ثالث توسط چه شرکتی صادر می شود؟

به طور کلی امکان صدور بیمه نامه شخص ثالث برای تمامی شرکت های بیمه وجود دارد. یکی از نکات مورد توجه برای دریافت بیمه نامه از یک شرکت نرخ ارائه شده توسط آن ها است که با توجه به کیفیت ارائه شده تعیین می شود. همان طور که می دانید رضایت بیمه گذاران در گرو کیفیت دریافتی از شرکت بیمه گر است. به همین منظور توصیه می کنیم در انتخاب شرکت بیمه گر دقت کافی را داشته باشید، ضمن اینکه شما می توانید با استفاده از سایت با بیمه از شرکتی معتبر، به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری بیمه نامه شخص ثالث خود را به صورت آنلاین دریافت نمایید. همچنین امکان استعلام از شرکت های بیمه و مقایسه قیمت ها نیز در سایت با بیمه فراهم شده است.

 

چرا "با بیمه"؟

در وهله اول دسترسی به کلیه خدمات مرتبط با بیمه به صورتی آنلاین اولین مزیتی است که با استفاده از بابیمه در اختیارتان قرار می گیرد. یکی از ویژگی های جذاب در سایت با بیمه یادآوری تمدید یا اقساط بیمه است. از دیگر خدماتی که شما مشتریان گرامی می توانید با استفاده از سایت با بیمه دریافت نمایید، بهره مندی از انواع بیمه های خودرو، اشخاص و مسئولیت است. انواع بیمه نامه های خودرو شامل بیمه شخص ثالث خودرو، بیمه شخص ثالث موتورسیکلت، بیمه شخص ثالث ماشین آلات کشاورزی است. همچنین انواع بیمه نامه اشخاص شامل بیمه درمان تکمیلی، بیمه درمان مسافرتی و بیمه کرونا است. انواع بیمه نامه مسئولیت نیز شامل بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، بیمه مسئولیت مدیران ساختمان، بیمه مسئولیت مدیران استخر، بیمه مسئولیت دارندگان آسانسور و... نیز هست. شما می توانید با استفاده از سایت با بیمه کلیه خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین دریافت نمایید.