هزینه های درمان و بستری با بیمه کرونا

بر اساس جدیدترین تحقیقاتی که توسط دانشمندان انجام شده است تا وقتی که حدود 70 درصد از مردم به این ویروس مبتلا نشوند همچنان شیوع آن ادامه دار خواهد بود. استفاده از بیمه کرونا کمک می کند که در این نبرد نابرابر مجهز باشیم. آسیب های جسمانی این بیماری در برخی موارد قابل جبران نیست اما هزینه های مالی آن که بسیار سنگین است با استفاده از بیمه کرونا جبران پذیر است. همان طور که می دانید این بیماری هزینه های بسیار زیادی دارد که شامل هزینه های بستری و درمان می باشد. در صورتی که بیمار از این بیمه نامه بهره مند نباشد و در حین ابتلا به ویروس، امکان رفتن به سر کار را نداشته باشد دچار دغدغه های مالی بسیاری خواهد شد. برای جلوگیری از این مشکل پیشنهاد می کنیم از بیمه کرونا استفاده نمایید. این بیمه نامه حق بیمه بسیار کمی دارد که این مبلغ با توجه به شرکت مورد انتخاب، متفاوت است.

 

بیمه کرونا چه هزینه هایی را پرداخت می کند؟

بیمه کرونا نیز همانند سایر بیمه نامه ها دارای پوشش های متنوعی است که شامل هزینه بستری، پرداخت غرامت بستری در صورت بازماندن از کار و همچنین پرداخت سرمایه فوت می باشد. در ادامه مبالغ قابل پرداخت در بیمه کرونا را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

  • پرداخت هزینه‌های درمان و هزینه بستری بیمارستانی ناشی از ابتلا به کرونا تا سقف 20 میلیون تومن
  • پرداخت غرامت بستری به ازای هر روز بازماندن از کار تا سقف روزانه 300 هزار تومن
  • پرداخت سرمایه فوت به بازماندگان در صورت فوت بیمار بر اثر کرونا تا سقف 200 میلیون

 

برای تکمیل فرم بیمه کرونا چه مواردی لازم است؟

برای تکمیل فرم بیمه کرونا در سایت با بیمه تنها لازم است اطلاعاتی از قبیل سال تولد، وضعیت فعلی سلامتی، سابقه تست کرونا، مدت بیمه نامه، پوشش های تکمیلی و اعلام سابقه بیماری را وارد نمایید. لازم است بدانید میزان حق بیمه متناسب با مدت بیمه نامه انتخابی شما تعیین خواهد شد.

 

خرید بیمه کرونا

با توجه به گسترش روزافزون این بیماری و جهش های مختلفی که هر روز شاهد آن هستیم برای حفظ سلامت جان شما امکان خرید آنلاین بیمه کرونا را فراهم کرده ایم. شما می توانید با مراجعه به سایت بابیمه در قسمت خرید بیمه کرونا اطلاعات مورد نیاز فرم را تکمیل کرده و در مرحله بعد با پرداخت حق بیمه، فایل بیمه نامه خود را در همان لحظه دریافت نمایید. همچنین نسخه فیزیکی بیمه کرونا نیز در کوتاه ترین زمان ممکن توسط پیک یا پست به شما تحویل داده خواهد شد.