به سبک خودت بیمه کن

با استفاده از بابیمه در همه زمینه ها و از همه شرکت های بیمه استعلام و مقایسه قیمت داشته باشید

شخص ثالث

بدنه

آتش سوزی

منازل مسکونی

جامعه پزشکی

ساختمانی

مسئولیت کارفرما

موبایل و تبلت

اشخاص

بیمه عمر

بیمه های مسئولیت

کارگزاری بر خط چیست؟

کارگزاری برخط یک شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه ای است که با مجوز رسمی بیمه مرکزی امکان خرید آنلاین انواع بیمه نامه های مورد نیاز مشتریان را از طریق سامانه های هوشمند نرم افزاری فراهم می کند. شرکت رایان حامی مهام با نام تجاری " با بیمه " با افتخار اولین مجوز فعالیت ارائه خدمات آنلاین بیمه را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نموده است.

خدمات با بیمه شامل چه بیمه های می شود؟

شرکت با بیمه جامعترین و کاملترین سامانه فروش آنلاین بیمه درکشور است. برای تیم فنی با بیمه محدودیتی وجود ندارد. امکان خرید آنلاین بیش از 40 رشته یا خدمت بیمه ای را برای شما فراهم آورده ایم . اگر محصول بیمه مورد نظر شما در لیست پرشمار خدمات ما نبود کافی است فقط به ما اعلام کنید ما برایتان فراهم می کنیم.  

5 علت خرید آنلاین بیمه

1- خرید بیمه با مناسبترین قیمت 2- مقایسه پوشش ها و شرکت های بیمه ای و انتخاب بیمه دلخواه 3- خرید بیمه در کوتاهترین زمان و صرفه جویی در وقت 4- بهره مندی از ابزار مدیریت بیمه نامه ها 5- کمک به کاهش ترافیک و آلودگی هوا

 

اپلیکیشن

 

با نرم افزار بابیمه می تونی بدون اتلاف وقت ، به راحتی و به صورت آنلاین هر بیمه نامه ای رو که خواستی در هر ساعت از روز بعد از مقایسه قیمت و شرایط شرکت های مختلف بیمه سفارش بدی .

یادآور تمدید یا اقساط بیمه

بیمه گذار محترم شما میتوانید جهت جلوگیری از فراموش کردن تاریخ بیمه نامه های خود جدول یادآور را کامل کرده و آنرا ثبت نمایید.

شعبات خسارت