دریافت وام بیمه عمر چه شرایطی دارد؟

دریافت وام بیمه عمر چه شرایطی دارد؟ یکی از سوالات رایجی هست که در میان کاربران پر تکرار است. در این مطلب قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم. بیمه عمر به دلیل امکان دریافت وام بیمه عمر یکی از محبوب ترین بیمه نامه هایی است که صادر می شود. این بیمه در گروه بیمه نامه های بلند مدت قرار می گیرد و امکان دریافت وام دارد. افراد می توانند متناسب با هزینه ای که در طی سال های متوالی پرداخت می کنند از اندوخته خود وام بگیرند. در صورتی که فردی در طول مدت بیمه نامه نیاز مالی داشته باشد می تواند وام بیمه عمر را دریافت کند، همچنین امکان بازخریدی نیز وجود دارد، که در صورت نیاز مالی پیشنهاد می کنیم از وام بیمه عمر استفاده نمایید.

 

بیمه عمر چه مواردی را تحت پوشش قرار می دهد؟

بیمه عمر یکی از بیمه نامه هایی است که علاوه بر پوشش بیمه ای جنبه سرمایه گذاری نیز دارد. همچنین بیمه عمر تنها بیمه نامه ای است که مزایای آن حتی بعد از فوت شخص نیز همچنان برقرار است. پوشش های بیمه عمر هم در زمان حیات و هم در زمان فوت شخص قابل استفاده است که به آن سرمایه فوت گفته می شود و به ذینفعان بیمه گذار تعلق می گیرد. از جهت سرمایه گذاری این بیمه نامه دارای سود تضمینی است که میزان آن توسط شرکت های بیمه تعیین می شود. بازخریدی بیمه عمر نیز امکان دیگری است که برای بیمه گذار وجود دارد به شکلی که فرد می تواند در پایان بیمه نامه سرمایه خود را به صورت مستمری و یا یک جا از شرکت بیمه دریافت کند.

 

وام بدون ضامن با بیمه عمر

علاوه بر مزایایی که پیش تر به بررسی آن ها پرداختیم، دریافت وام بیمه عمر نیازی به ضامن ندارد. برای استفاده از وام بیمه عمر فرد می تواند مجموع حق بیمه پرداختی و همچنین سودی که به آن تعلق گرفته است را به عنوان وام دریافت نماید. توجه داشته باشید استفاده از وام بیمه عمر بر سایر مزایای این بیمه نامه بی تاثیر است و امکان استفاده از سایر پوشش ها همواره برقرار است. شرایط دریافت وام بیمه عمر در شرکت های مختلف بیمه تفاوت هایی دارد، در ادامه بعضی از شرایط لازم برای وام بیمه عمر را بررسی خواهیم کرد.

 

شرایط کلی وام بیمه عمر

  • به ضامن و تشریفات اداری نیازی ندارد.
  • برای دریافت وام لازم است تمامی قسط ها به صورت متوالی پرداخت شده باشد.
  • در تعداد دفعات دریافت وام بیمه عمر محدودیتی وجود ندارد.
  • بیمه گذار می تواند بعد از تسویه وام قبلی برای دریافت مجدد وام اقدام نماید.
  • هر چه مقدار سرمایه گذاری در بیمه عمر بیشتر باشد امکان دریافت وام نیز با مبالغ بالاتر وجود خواهد داشت. 

 

خرید بیمه عمر آنلاین

خرید بیمه عمر آنلاین یکی از خدماتی است که به منظور صرفه جویی در وقت مشتریان گرامی توسط سایت با بیمه ارائه شده است. شما می توانید برای خرید بیمه عمر پس از تکمیل فرم مورد نیاز که شامل اطلاعاتی از قبیل سن، قد، وزن، نوع بیمه نامه، روش پرداخت حق بیمه و مدت بیمه نامه درخواستی است به فایل بیمه نامه خود دسترسی داشته باشید. بعد از این مراحل نسخه فیزیکی بیمه نامه نیز در کوتاه ترین زمان ممکن توسط پیک یا پست به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.